CHAT MINDARDIR!

Selam aleyküm Zehirliok.Com/chat/ sayfasina hosgeldiniz..


Bugun chat odasi acip oradan islami hizmet edecegini sanan gaflet icindeki aciz ve bicare insanlar chatten meded ummaya devam ediyorlar.

- Chat odasina giren bir cok kisi tanismak ve karsi cinsden birini bulmak icin giriyor.

- Niyeti evlilik olmasada bir bayan yahut bay oraya girdiginde gayesi kendince mesru buldugu bu pislik ile karsi cinsle sohbet ederek kendini tatmin etmeye calisiyor!!!

- Kasaptan bir parca düser gibi ciger bekleyen kediler gibi chat odasina girerler bir enayi düserde tavlarim misali oralarda dolasiyor.

IYI NIYET ASLA YOK!!

Sinek kücüktür mide bulandirir. Senin kücük gördügün bir cok aileyi yikiyor. Bir cok gencin hayallerini bitiriyor. Zinaya yol actigi icin chat sitesi yapan herkes ahirette agir bir hesap vereceklerdir. Onlarin bu ziyaretci cekme hit kazanma hevesleri yani dünyalik menfaatlerinin bedelini cok agir ödeyeceklerdir..

CHAT MINDARDIR... Hala sitende chat sayfasi mi var?

Iyi birsey yapamiyorsan bari cehennemi garantileyek isler pesinde kosma


148 yorum

Re: CHAT MINDARDIR!

chatı mındar yapan şey harama yöneltmesidir.

20.08.2020 - islambol

Re: CHAT MINDARDIR!

hem chat e karşı olup hem chat sayfasını açmak tam bir paradoks.

20.05.2013 - Zehirliok Ziyaretçisi

CVP:Re: CHAT MINDARDIR!

CHAT sayfası mı? chat yazısı gördüğünüz yer chat sayfasına gitmiyor. tam tersi CHAT in kötülüklerini anlatan konulara gidiyor. bilginize

23.05.2013 - bilgi

Bilmişlik taslama lütfen

Kişiye göre değişir etrafımda bakan insanlara bakmazken burda mı arıycam ciğer bekleyen kedi misali bekleyen kim sen çok düşündün heralde bunları

23.11.2011 - *armine

arkadaşım sen kim

arkadaşım sen kim oluyorsun da cehennemi garantiler vs. diyorsun

haddini aşma!

17.08.2011 - ölümcül fare

CVP:arkadaşım sen kim

Başkalarının senin chat siten üzerinden günaha girmesine sebeb olup sonra da elini kolunu sallaya sallaya cennete mi gideceğini sanıyordun

17.08.2011 - cennet

Bence Allah c.c sitelerinde

Bence Allah c.c sitelerinde yapilan Chat ilgili seyler dogrudur
ama Ask vs. Haram Chatler tabi Zina

20.06.2011 - SoA

SoA Kardeşim

İslamda hüküm verilirken bunun bencesi sencesi olmaz, gelişi güzel fetva veren cehenneme yuzu koyun düşer,

20.06.2011 - Kaside-i Bürde

offffffffffffffffffff

ya sizin aklınız fikriniz fitnelik zina haram kardeşim insanlık o kadar kötümü ya neden kimseye güvenmiyorsunuz her chat yapan aynı şeylerimi düşünüyor ne kadar büyük bi cahillik ya ama derlerya insanın fikri neyse zikride odur diye senin için demekki hep öyle ama ben chat yaparken hiç senin düşündüklerini düşünmem işte aramızdaki fark eline beline diline sahip ol kardeş

15.01.2011 - alevi cenk

chat

ne için giriyorsunuz chat e zaman geçirmek içinmi eger onun içinse oda yanlış, arkadaş ise cevrende yokmu aşk ise sanal aşk olurmu artı etik deil insan önce kendine dürüst olucak mevzu yu derinlemesine incelemeden sırf muhalefet olsun diye yorum yapılmaz.kimseden bir üstünlüğün yok.. üstünlük ALLAH katında takvadadır.ALLAH ın emir ve yasaklarına kim daha dikkat eder ise o daha üstündür.

11.08.2011 - ali hamza

ASLIHAN

vicdan azabın ve utancın aldığın zevki bastırıyorsa yanlışının farkındasın zaten. klişe gelebilir ama hiçbirşey için geç değil. bunun sadece sana ve sevdiğine olan zararını düşünme. ahirette o insanlarla yüzyüze gelebilecekmisin? onların veballerini üstlenebilecekmisin? kendine bunları sor. eleştiriden ziyade tavsiye sözlerim. ve başını kaldır dik yürü, sen böyle değilsin...

08.03.2010 - BEYAZ-DIM

chat yasak değildir

Chat yapmak yasaklanmış bir durum değildir, olmayacaktır da. Şu sözü çok severim : "İnsan birşeyi ya nefsi için yapar ya da Allah için yapar" neyi yapıp neyi yapmayacağınızı, nelere ne şekilde niyet edeceğinizi bu sözden anlamak gayet basittir. İnternet şeytan işi filan değildir. Ben pek çok kişiye pek çok defa Allah'ın kelamını msn/chat aracılığıyla ulaştırmaya çalışmışımdır. 'Asla iyi niyet yok' diyerek Allah yolunda olanların da günahını almayınız. Asla unutmayınız ki insanın interneti / teknolojinin getirdiklerini kullanması değildir mübah/haram/günah olan. Bunu nefsinin kötü niyetleriyle kullanmasıdır ki bunu teknoloji olmadan eline yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'i alarak yapanlar çoktur. Günahları da hesap edilemeyecek kadar daha büyüktür.

02.02.2010 - srhnc

az daha ayağı kayanlardan oluyordum..

ben bu siteyi ayağım kaymak üzereyken buldum.zina diye yazdım google den bu site çıktı karşıma.iyikide çıkmış.çünkü bende hatalar yaptım.az daha zinaya kadar gidiyodu bunalım içindeydim eğer bu site karşıma çıkmasaydı belki bunalımın eşiğinde olurdum.benim gibi buhranlar içinde bir çok insan varmış.ben kendi olayımıda paylaşmak isterim.çünkü ben yaşadım siz yaşamayın isterim ondan dolayı.yani başka bi amcım yok.bide eğer kınamdan yorumyapabilicek bana yol gösterebilicek birileri varsa onların yorumlarını okuyup yolumu aydınlamak isterim.çünkü kişinin kınadığı şey başına gelmedikçe ölmiyceni ben bilirim umarım herkeste biliyodur.yada bilmesi gerekir.bende yaklaşık 6 ay önce birisiyle tanıştım.chatte.ozamanlar eşimle aram çok kötüydü.bende can sıkıntımı gidermek birazda meraktan girdim bir siteye ve başladım konuşmaya.zaten sapıklara hiç cevap yazmıyodum ama bunun konuşmaları bana çok düzgün biri imajını verdi.msn ler verildi.cam açılmıycana söz verildi.konuşmaya başladık.arkadaşlıktan başka bi niyet yoktu bana göre.ama bunla konuşmadığım zamanlar kendimi boşlukta hisettim.sonra eşimle problemlerimiz büyüdü ve ben evi terkettim.1 ay eşimden ayrı yaşadım annemde.çünkü boşanmaya kararlıydım.artık yeterdi.anlaşamıyoduk şiddetli geçimsizlik vardı.ben durumu msdeki arkadaşıma söledim oda telini ver dedi konuşuruz derteleşiriz.verdim bende hegün konuşuyodk bana çok yakın davranıyodu.iyiki karşıma çıkmış diyodum kendi kendime.sonra eşim kendisini affettirdi bana bida ha deniyelim dedi.bende çocuklarımın hatrına bidaha denemeye karar verdim.eve döndüm ama yine yazışmaya devam ettim.arkadaşlığımızın boyutları değişmeye başladı.adam artık götüşmelyiz ve cinsal birliktelik olmalı demeye başladı.işin kötü tarafı bende buna çok bağlanmştım ve onsuz yapamıyordum.ama alah bi türlü görüşmemize izin varmedi.beni ikna etmeye çalıştı bend imanımdan kaynaklanan durumlardan doleyı buna hiç yanaşmadım.ben istemedikçe bu gerginleşti.madem beni seviyosun neden hayır diyosun dedi.en sonunda bitirmeye karar verdi.bende ndan ayrılmanın hüznüyle bu siteyi buldum.belkide çok yanlış işler yapıcaktım.ama burdaki yazıları okuyup teselli buldum.şimdi beni kınıycak çok kişi çkıcak biliyorum ama .şeytan aramızda bunu kimse unutmasın.ve chat sitelerinde dolaşmasın.inşallah unutabilirim bu kişiyide bir daha başlamaz.şimdi yapıcı yorumlarınızı bekliyorum.selam ve dua ile..

25.11.2009 - hatalıkalp

Re: az daha ayağı kayanlardan oluyordum..

Kardeşim sakın ola ki o kişiyle görüşme. Numaranı değiştir msn'ni kapat, açma da bir daha. Zina ile ilgili ayetleri ezberle ve sıkça oku. Zina dil ile de olur kardeşlerim. Genel konuşuyorum kardeşim üstüne alınma. Bence herkes zina ile ilgili ayetleri ezberlemeli. Ki dışarıda her an her yerde karşımızda. Uzak durabilmek Allah cc'nin izniyle insaAllah bana ve hepimize nasip olur. Rahman tevbeleri kabul eylesin. Aşkımızı da onun yolunda kutlu eylesin insaAllah..

05.04.2012 - Temmur

selamün aleyküm

allah ın rahmet nur ve bereketi üzerlerinize olsun . insanlar hz Adem a.s beri hayatları boyunca bir çok hata ve günah işlemiştir bunların içerisinde tevbe edip ademleşenler tevbe etmeyip şeytanlaşanlaşanlar olarak ikiye ayrılmışlardır. unutmayın ayette mevlam dua edin icabet edeyim tevbe edin kabul edeyim diyor taki ecel gelene kadar. bir de ayette sakın affıma güvenip günaha sapmayın diyor (tevbe etmek için uygun şartların olması lazım cünup olmamak , sarhoş olmamak yani günahın içinde olmamak aklının başında olması ) çünkü vaktiniz olmaya bilir . ortam öyle bir hal aldıki kimse kimseye güvenmiyor sırrını açamıyor derdini dillendiremiyor . bilinmelidirki kim nekadar akıllı ilimli sağlıklı imanlı olursa olsun başına gelen sıkıntılarda kendi kendine yetemeye bilir nefsine yada şeytana boyun eye bilir.bundan dolayıda kişilerin tutunacak ,sıkıntısı olduğunda ipten alacak bi yakınlarının olması gerek. sağolsunlar bu şekilde karekterli insanları tv internet boş gazete lerle yok ettiler ve kafası gönlü boş menfaatkar toplumlar oluşturmaya başladılar. özelliklerde internet ortamında kişiler ulaşamadığı görmediği görülmediği insanlarla daha çabuk dertleşmekte karşısındakinin gözlerini görmeden özel sırlarını dökmekte . tabi buda sevgili kardeşimizin düştüğü durumların çoğalmasına sebet olmaktadır . allah yardımcımız olsun lütfen ne olursa olsun kendimize imanlı gururlu sırdaş sanal olmayan gözlerinin içine bakabileceğimiz dostlar arayalım bu sıkıntılara gark olmayalım .

12.07.2010 - ali kargı

Konular