Neden Zehirli Ok

“Yabanci kadina sehvetle bakma şeytanın zehirli oklarından bir oktur. Kim onu Benim korkumdan dolayı terk ederse, kalbine öyle bir iman neşvesi ve halâveti atarım ki, onun zevkini gönlünün derinliklerinde duyar.”Basın ve medya ile zehirlerini akıtmaktan bıkmayan ehli küfür, KADIN TİCARETİNİ internet ortamında da devam edip daha da azıtmış durumdadır.Bugün bincelerce gayri meşru web sitelerine karşı panzehir olarak durabilecek bir tek islami site bile bulunmamaktadır. Deve kuşları gibi kafamızı kuma gömüm hergün binlerce din kardeşimizi zehirlemek için oklarını yüreklerimize saplamaya devam etmekteler..İşte bu noktada, karınca kararınca bir çaba içine girip, müslüman din kardeşlerimize bu zehirli oklara karşı bir zırh bir panzehir gibi yetişmek üzere yola cıktık.

Gazamız mübarek olsun..Namazlarımızdan, ibadetlerimizden rabıtalarımızdan fezy almak istiyorsak ve dimdik ayakta alnı açık kalabilmek istiyorsak zehirli oklara karşı bir panzehir de sen üret..zehirliok.com

Neden Zehirli Ok yorumları

 • Image Description
  hamo
  13.10.2013

  yapıldığı an itibariyle bir anlık zevk olan bu nalet şey ileride sperm kailtesini düşürmesi bakımından çok byük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakabiliyor muş.insanlığn sorunu olan şeytanın yolunu bırakalım lütfen bak rica ediyorum sevgili kardeşlerim

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  31.05.2013

  Ben nefsimin esiri olup haram bir musibete bulaştım.dindar bir ailenin kızıyım.kendimde dini hassasiyetlere dikkat ederim dinimi en güzel şekilde yaşamaya çalışırım fakat şeytana uydum bir erkek arkadaşım oldu kendisiyle sarıldık ten teması oldu aklıma gelince kendimden çok uyanıyorum boyle bir şeyi asla yapmamalıydım fakat Allah'ın merhametine sığınıyorum.İçim içimi yiyor ben artık o kişiye mahkum muyum ? Başka bir beyle evlenemez miyim ? Vebali nedir ? Ne yapmam gerekiyor?

 • Image Description
  Kaside-i Bürde
  04.10.2013

  Elbette evlenebilirsiniz. Buna mani yoktur. size düşen sizi günaha iten ortamlardan ve kişilerden uzak durmak.Günahlarınızdan dolayı tevbe ediniz. Seher vakitlerinde ve duaların makbul olduğu gecelerde Rabbimize iltica ediniz.Salih amel işleyiniz.. Günahlarına tevbe eden hiç günah işlememiş gibidir. Yaşadıklarınızı kimseye anlatmak zorunda değilsiniz. Bir tanesi anlatmalısınız kul hakkı olur demiş. Bunu derken hangi Kuranı Kerim Ayetini Yada Hangi Hadisi Şerifi delil gösteriyor yazabilir mi..? Bu tür temelsiz şahsi ve isabetsiz yorumlara itibar etmeyiniz..!

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  03.10.2013

  Evleneceğiniz kişiye bu durumu anlatınız. Evleneceğiniz kişi kabul ederse kul hakkına girmez. Eğer evleneceğiniz kişi bu durumu bilmeden evlenirseniz bu sefer kul hakkına girmiş olursunuz.

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  16.06.2013

  evliyim.çok büyük bir hata yaptım.baska bir adamdan hamileyim.bebeği ardırsam,bir cana kıymış olucam.ardırmazsam da bu utançı ömür boyu yasıcam.doğru olan ne.ne olur yardım edin.

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  29.01.2014

  aklıma gelen en makul çözüm evli olduğun eşinden boşanıp hamile kaldığın kişiyle evlenmek

 • Image Description
  tahkik
  24.06.2013

  Kardeşim pişmanlık neticesinin günah hezeyan acı keder olduğunu bile bile göre göre harama günaha isyana düşmek demektir.Pişmanlık vicdanın sesini kısıp nefsin sesini açmaktan dolayı gelen bir feryattır.Pişmanlık nefsine mağlup olduğunu bilmektir.Pişmanlık şeytanın oyuncağı olduğunu anlamaktır.Pişmanlık yaptığı hatanın büyük olduğunu içinden çıkılamaz bir hale geldiğini sonunun iyi olmadığını idrak etmektir.

  İçine düştüğünüz hal dibi olmayan deniz gibi karası olmayan kara gibi bir halettir.Uzakları göstermeyen aklınız nefsiniz şeytanınız size burnunuzun ucundaki günah çukuruna düşürmüş.Uzakları görmeyen aklınız hislerinizin körlüğü yüzünden sizi bataklığa düşürmüş.Uzakları görmeyen şehvetiniz beş dakikalık zevkin günahı olarak size gayri meşru bir çocuk vebal bırakmış.

  İçine düştüğünüz durum ;Yukarı tükürülse bıyık aşağısı sakal misali sizi çıkmazlara olmazlara korkulara endişelere pişmanlıklara kederlere giriftar etmiş.Her gün medyadan sokaktan mahalleden duyduğumuz bu tür işlerin neticesinde felaketleri bildiğimiz gördüğümüz halde bile bile göre göre o tuzaklara sizide şeytan düşürmüş.

  Şimdi çaresizlik ve pişmanlık ile yardım istediğiniz durumunuz içler acıcı bir haldir ki insan ne diyeceğini ne söyleyeceğini bilmiyor.Çünkü çıkış kapıları tutulmuş.öldürseniz cinayet işlemiş olacaksınız.Öldürmeyip yaşatsanız yalan ile eşinizi aldatmış olacaksınız.Ona ait olmayan bir çocuğu onun çocuğu gibi göstererek kandırmış olacaksınız.bu yalan aldatma utancını bir ömür yaşayacaksınız ve eşinize rol yapacaksınız.

  Keşke bir cana kıymaktan korktuğunuz gibi namusunuza ve şerefinize ve dininize ve ahlakınıza ve eşinizin sadakatine da kıymaktan korksaydınız.Keşke Bir cana kıymaktan korktuğunuz gibi çekindiğiniz gibi iffetinize kıymaktan da korksaydınız.Keşke bir cana kıymanın büyük suç olduğunu bildiğiniz gibi eşinizi aldatmanın ve sülbünüze başka bir insanın çoçuğunu koymaktanda korksaydınız:Keşke yalan söyleyip bir insanı aldatmanın vereceği vicdan azabını size haram olan birisiyle eşinizin yatağını çiğnetirken de vicdan azabı ile yapmasaydınız.Gözünüz kör aklınız sağır vicdanını topal oldu şeytana nefsinize hevanıza uydunuz gelip geçici olan bekası olmayan size yar olmayan birisine namusunuzu teslim ettiniz.olan oldu.biten bitti.geriye günah tohumu olan bir çocuk kaldı.günahsız ve temiz bir nesil olarak değil gayri meşru bir nesil olacak ve babasının ve anasının artık göreceği bir çocuk kaldı.beş dakikalık zevkine beni kurban niye ettin diye sorgu yapacak bir çocuk kalacak.

  Bundan sonra yapılacak olan o çocuğu öldürmek olmadığı gibi eşine ait olmayan bir çocuğu onun çocuğu gibi gösterme hiç olmayacaktır. Çünkü bu çocukta ileride kardeşlerine karşı cinsi sapmalar görülebilir. Bu durum sapkınlıklara kapı açabilir.Bu durumların olumsuzlukları karşısında bir alime danışılabilir.Bir ehli kalp insana fikir sorulabilir.Bu durumda çıkış görünen kapı eğer başka çocuklar varsa bunların duyması ve olumsuz etkilenmemesi göz önünde tutularak eşe durum söylenip ayrılma talebinde bulunabilir.eğer eş bunu kabullenirse yapacak bir şey yoktur.Yok red ederse en hayırlı görünen boşanmaktır.İslami şeri kanunlar da suçunu itiraf eden kadının çocuğunu doğurması beklenir sütten kesildiği zaman o kadın için takdir edilen ceza uygulanır.

  Size bizlerin yapacağı tek yardım dua etmek ve yapabileceklerinizi göstermektir. Başkalarına ise düşen ibret almaktır. Bu tür hadiseler yüzler binler olduğu halde maalesef ibret almıyoruz ve tedbir almıyoruz. Bile bile göre göre gidip tuzaklara haramlara günahlara geri dönüşü olmayan yollara düşüyoruz. Küçük adi basit alçak sufli zevklere büyük bedeller ücretler ödüyoruz. Küçük lezzetlere büyük rüşvetler verip suç işliyoruz. Bizde emanet olan bize ait olmayan geçici kullanımımıza verilen emanetleri paralayıp emanete hıyanet ediyoruz. Küçük heyecanlara büyük değerleri peşkeş çekip değerini kömüre indiriyoruz. Alçak adamlara yüksek şerefimizi feda ediyoruz.

  Şu durumda muhatabınız bu işin akibetinin nasıl olacağını sormak için bir fıkıh âlimi veya iyi aklı başında bir psikolog ve eşiniz ve çocuğunu taşıdığınız adamdır. Bu işe bunların ekseni çerçevesinde çözeceksiniz. Bizimki sadece dua edip akibetinin iyi olmasını ve rabbinin sizi af etmesini istemektir. Vesselam.

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  23.06.2013

  yazıklar olsun o kocanın helen ekmeğini yiosan yazıklar olsun al çocuğunuda kimden yaptıysan ona git

 • Image Description
  hamo
  13.10.2013

  tövbe et allah af fedilmeni dile

 • Image Description
  yusuf a.s
  17.06.2013

  iki seçenekte de imkansız olduğunu,yapamayacağınızı yazıyorsunuz,hem de "ne yapmalıyım?""yardım edin bunun çaresi ne" diyorsunuz.lütfen rica edicem belli bi zekanın üstünde olan kişiler buraya derdini döksün

 • Image Description
  Zehirliok Ziyaretçisi
  19.06.2013

  senin anlama kapasiten o kdar sanırım..

 • Image Description
  yusuf a.s
  09.07.2013

  siz benim muhatabım değilsiniz.ben yukarıdaki ahlaksız zinakar bayana söyledim.kendi kocası dururken elin adamından çocuk peydahlayan ahlaksıza söyledim.Rabbim beni böylelerinden korusun

 • Image Description
  onurr
  14.01.2013

  MERHABA ÖNCELIKLE BU SITEYI KURANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN
  BEN 25 YASINDA ERKEKGIM.10 YASINDA 4KISI TARAFINDAN DEFALARCA ADICE TECAVUZ EDILDIM DUSUNSENIZE 10 YASINDAKI COCUGUN KIME GUCU YETECEKI O GÖZU DÖNMUS ADILERE ELIMMI KOLUMU TUTTULAR VE KIMSELERE BU OLAYI ANLATAMADIM NASIL DERDIM BABAMA KORKUYORDUM BIRDE DÖVECEKLERDIYE GECEKONDU MAHLESINDE BUYUDUM KIRSAL BIR MAHLEYDI OTURDUGUMUZ YER VE BEN BU VEBALI USTUME ALDIM VE OGUN BU GUNDUR ORGANLARIM GELISMEDI BEN BU ILLETTEN KURTULMAM LAZIM VE BEN AILEMIN TEK ERKEK COCUGUYUM VE BENIM AILEM COK GUZEL HERSEYIN EN GUZELINE LAYIK BIR AILE HERKEZIN AILESI GIBI BENIM AILEMDE MUKEMMEL.VE EVIMDDE EVLILIK KONUSU GECTIGI ZMAN BEN HEP GECESTIRME CEVAPLARLA ONLARI OYALIYORUM VE BU NEZAMANA KADAR BÖYLE ILERLEYECEK BENIM EMSALLERIMIN HEPSININ COCUKLARI OLDU.BU BANA COK AGIR BIR YUK NE OLURSUNUZ BENI ANLAMANIZI ISTIYORUM BEN OGUNDEN BERI KIMSELERE ANLATMADIM KIMSELERE SÖYLEYEMEDIM DOKTURUN BILE KARSISINA CIKAMADIM PSIKOLEJIM COK BOZUK BANA YARDIM ELLERINI UZATIN VE BANA AKIL FIKIR VERIN BENIMDE BIR AILEM OLSUN BENIMDE COCUKLARIM OLSUN HERSEYDEN ÖNCE BANA BABA DIYECEK EVLATIM OLSUN BU NASIL BIR DUYGU OLDUGUNU BABA OLANLAR AZ COK COK IYI BILIRLER BENDE O EN GUZEL DUGYUYU TATMAM ISTIYORUM BEN ESCINSEL DEYILIM HEMOSEKSUELDE DEYILIM BU SEREFSIZLIGI YAPANLAR IKI YAKALARI BIR ARAYA GELMESIN VE IKISINI BILIYORUM BETERIN BETERI OLDULAR VE O DIYER IKISIDE BETER OLSUNLAR.BANA BU KONUDA YARDIMINIZI BEKLIYRUM BELKIDE YAZMAKLA IYIMI ETTIM KÖTUMU BILMIYORUM AMA BILIYORUM KI ALLAHIM GÖRUYOR INSALH HERSEY INANDIGIN GIBI OLACAK DIYE UMUT EDIYORUM BURDAN BUYUKLERIME SESLENIYORUM BANA YARDIM ELLERINI UZATIN VE BANA YARDIM EDIN NE OLURSUNUZ.

 • Image Description
  Vird-i Zeban
  30.05.2013

  Selamun aleyküm kardeşim, öncelikle geçmiş olsun. Çocukken yaşadığın şey gerçekten çok acı bir olay. Üzüntünü anlıyorum. Allah sabırlar versin ve yardımcın olsun. Ben bu konuda yardımım dokunur ümidiyle sana bir şeyler yazmak istiyorum. Bazı konuları açıkladıktan sonra senin sorununa geleceğim. Şöyle ki;
  Dinimizde bazı mizanlar vardır. Bunlardan;
  1- Eşyanın istimali esasında mübahtır. Nehyi İlahi ile kubuh; emri İlahi ile hasen olur. Yani; her şey bizzati hükümsüzdür, nötürdür. Müsbet ve menfi manayı nasıl almaktadır? Cevap: Allah bir şeyi yasaklarsa o şey çirkin; emrederse o şey güzel olur. Güzellik ve çirkinlik Cenab- Hakk'ın emir ve yasak dairesinde aranmalıdır. Bir şeye emir-yasak ekseninde bakmaya HÜKÜM, zatındaki fayda-zarar ekseninde odaklanmaya HİKMET adını verebiliriz.

  ((Her şeyde bin bir hikmet var olduğunu ve her hükmün fıtrata münasip düştüğünü hatırdan çıkartmayarak şöylece izahat getirelim.))

  Örneğin; 'su içmek' dinen nasıl bir davranıştır? Elbette Allah helal kıldığı için GÜZELdir. Yoksa biyolojik olarak insan sağlığına faydalı olması nedeniyle güzel olması meselesi onun bir hikmetidir. Suyu güzel yapan zatında insana bir fayda veriyor olması değil Allah'ın onu içmeyi helal kılmasıdır. Oysaki zatında faydalı olan 'su' maddesini Ramazan'ın gündüzünde içmek haramdır ve bu yüzden ÇİRKİNdir. Yoksa bir İslam esası ve önemli bir ibadet olan Ramazan ayının oruçlu olunması gereken gündüzünde 'su içmek' zararlı mıdır ki biz o vakitte su içmiyor oluyoruz!? Ramazan ayının gündüz vaktinde su içmek zararlı değildir; ama çirkindir. Çünki Allah men etmiştir. Başka bir örnek; rakı içmek güzel bir davranış mıdır, yoksa çirkin midir? Kötüdür, çirkindir diyeceksiniz muhakkak. Ancak çirkin olması o maddenin insan sağlığına zarar vermesinden değil; Allah’ın yasak etmesindendir. (Yoksa; rakının 50 faydası bulundu faydalı olan bir şey İslamda günahmış naralarını atmak bu hakikati bilmemekten ileri geliyor. Bin faydası olsa ne olacak Rabbimiz içmeyin demiş, vesselam) Yani; onu çirkin yapan 14 asır önce Allah’ın yasaklamasıyla insanlardaki bu yasaktan kaçma uğraşı genlerimize işlediği için rakıyı çirkin buluyoruz. Elhamdülillah fıtratımız Allah’ın bu hükmüne ülfet etmiş ve toplumsal anlamda gelenekselleşmiştir. Buna göre; kainatta bulunan ve iyi-kötü veya güzel-çirkin olarak tanımlanan her şey Adem(as)-Havva(as)'dan beri Yaradan'ın emir ve yasaklarıyla şekillenmiş, oturmuş ve alışılmış olarak insanlığın genel geçer kaideleri olmuştur. Allah, insanı bir başına bıraksaydı, kitaplar ve peygamberler aracılığıyla insan nevinin NASIL yaşayacağına dair İlahi standartlar getirmeseydi akıl ve zekasıyla şüphesiz insan bugünkü toplumsal yaşamı, hukuk sitemini ve medeniyeti teşekkül edemezdi. Öyleyse biz insanlar herhangi bir fiili icra ederken İlahi nokta-i nazardan bu davranışın emir-yasak ekseninde(hüküm) değerlendirilmesi gerektiğini akıldan çıkartmayacağız.

  2- ''Halk-ı şer şer değil; belki kesb-i şer şerdir.'' Yani; kötülüğün yaratılması kötü değil; kötülüğü ‘istemek’ kötüdür. Kötü olan şey KÖTÜLÜĞÜ İSTEMEKTİR. Örneğin; yolda yürürken biri bize şiddetle ama yanlışlıkla çarptı.. Canımız çok acıdı. Sonra adam çok mahcup oldu, ne yapacağını bilemedi ve özürler yağdırmaya başladı, yardım etmeye çalıştı. Bu davranış kötü müdür? Bizi üzer mi? Hayır! Çünkü istemeden olmuştur. Kasıt yoktur. Bilerek, rencide etmek amacıyla, meydan okumak adına omzumuza hafifçe dokunsa, o adama nasıl bir kin besler, onu dövmeye çalışırız. Çünki biliyor ve istiyor. O yüzden bu fiil kötüdür deriz canımız acımasa da..

  Bu düsturlar bağlamında; sen bu yaşadığın hadiseyi 'istemiş' değilsin, bu sorun sana yaşatılmış. Kötülük diye onların yaptığı yanlışa odaklanmalısın. Sorunu sen ‘istemedin’ ve bundan dünyevi ve uhrevi olarak sorumlu değilsin. Kötülüğü ‘istemek’ ile işleyenler o insanlardır. Sen değilsin. Böyle bir sorunu herkes yaşayabilirdi. O alçaklar ise nefsine mağlup olmuş ve elbette hesabını verecekler. Konuyu biraz açarsak; bir savaş esnasında(Allah bize o günleri yaşatmasın) küffardan kimseler Müslüman hanımefendilerin ırzına geçseler(Allah öyle alçakları kahru perişan eylesin!), bu fiili yaşayan o masum ve mazlum hanımlar (haşa!) namussuz olurlar mı veya ahlaksız sayılırlar mı? Bedenlerine uygulanmış bir zulüm onları elbette kirletmez. Kötü yapmaz. Çirkin olmazlar.
  Başka bir açıdan; (Olayın ayrıntısı belirtilmemiş ama) bir insanın tenasül uzvu başka bir insanın tenasül uzvuna veya dübürüne duhul etmesiyle meydana gelen bir hadisede belirtilen açıklamalarla şöyle düşünmek lazım gelir. Bu neden çirkin bir davranıştır? Yukarıda açıklandığı üzere ‘Allah böyle bir davranışı yasaklamıştır.’ Elbette bu yüzden çirkindir. Örneğin; bir erkeğin eli başka bir erkeğin dirseğine dokunsa bu davranış çirkin olur mu? Hayır! Neden peki? Çünki Cenab-ı Hakk’ın böyle bir yasağı bulunmamaktadır. Adam arkadaşının dirseğinden tutmuş, sohbet ediyorlar. Ayıp mı? Günah mı? Çirkin mi? Elbette değil! Başka bir cihetten gösterelim bu durumu; birbirine nikâhı düşen bir erkekle bir bayanın (nikâhsız olarak) cinsi münasebet yaşaması çok çirkindir. Kişisel ve toplumsal olarak yanlış, alçakça ve kötü bir davranış olarak alışılmış, oturmuş ve genel geçer olmuştur. Ama aynı iki insan(biri erkek-biri bayan) evlilik yaparak cinsi münasebet yaşasalar toplumda hiçbir insan buna bir şey demediği gibi dinen de bu davranış ibadet sayılarak çok büyük sevaplar verilmektedir. Dikkat ettiniz mi? Davranış aynı, insanlar aynı.. Sadece Allah’ın emretmesi olan nikah mevzuu ile çirkin bir davranış güzel oluvermektedir. Çirkin olan şey (zatında) cinsi münasebet değildir. Cinsi münasebet güzelliğe bir hüküm(Allah’ın emridir) olan NİKAH ile vasıflanmaktadır. Peki bu cinsi münasebeti (nikahsız olarak) erkek istese ama bayan istemese ve fiil tecavüz yoluyla vukua getirilse hüküm nasıl cari olacaktır? Elbette erkek ‘isteyerek’ Allah’ın yasağını çiğnemiş olduğundan çirkin bir davranış işlemiş olmakta; ancak bayan bu fiili ‘istemeyerek’ yaşamış bulunmaktadır. Öyleyse burada bu iki insandan hangisi çirkindir? Tabiki de erkek! Bayan tertemizdir. Çünki Allah’ın yasağını çiğnememiştir. Kendisine uygulanan fiil bizzat çirkin değildir. Evli olsalardı ve muhabbetle yaşasalardı güzel olmayacak mıydı? Bir de şurdan bakalım; Bir insanın(mesela erkeğin) annesi, ablası, teyzesi, halası vs ile cinsi münasebet yaşaması tüyleri ürpertecek derecede çirkindir! Ensesttir. Bir vahşettir!!! Ama Adem ve Havva’nın çocukları birbiriyle evlenmişlerdi de insan nesli teselsül eylemişti. Nasıl oluyor bu? Evet, o vakit Allah’ın böyle bir yasağı yoktu. Bu yüzden çirkin değildi. Daha sonra Allah Hak Kitap’ta mahrem listeyi çıkarttı ve bunlarla evliliği(cinsi münasebeti) ebediyen yasakladı. Bu hüküm de insanlığın dem ve damarlarına işleyerek bir içtimai esası oluverdi. Yamyamlar bile din diyanetten bihaber olarak kendi aileleriyle evlilik yapmıyorlar. Allah ne kadar şiddetli yasakladıysa fiil o kadar çirkin, yanlış ve kötü olmaktadır. Verilen bu örnekleri bir erkeğin bir erkeğe cinsel bir uygulamada bulunması niceliğinde de değerlendirebilirsin. Sen istemediysen sen kötü olmazsın.
  Sonuç olarak;
  1-Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu tür konularla çalışan profesyonel bir meslek elemanıyım. Yazdıklarımı bu minvalde değerlendirmeni tavsiye ediyorum. (Bir meslektaşım yardımı ile..)
  2-Seni yaşadığın kötü durum seni ahlaksız, namussuz yapmaz. Bu hem dinen hem de hukuki olarak senin sorumlu olmayacağın anlamına gelir.
  3-Cinsi organ durumun konusunda ise bunun fizyolojik bir özelliğin olup yaşadığın olayla ilgisi kesinlikle yoktur.
  4-Sen şuan bu mesajı yazmakla şunu gösteriyorsun ki psikotravmatik bir ruh hali içindesin. Sana kısaca psikotravmatik ruh halini açıklamak istiyorum.
  Psikotravmatik ruh hali sırasıyla şu şekilde yaşanmaktadır.
  Önce olumsuz bir durum yaşanır.
  Sonra
  a) Şok
  b) B) Neden ben sendromu
  c) Durumu kabullenme
  d) Kendini suçlama
  e) Çözüm yolu arama
  f) Tedavi olma (Olması gerektiği ve senin de istediğin gibi bir yaşam sürdürmeye başlama)

  Sen Kendini suçlama evresindesin fakat çözüme yakın olduğunu bilmeni isterim. Çünkü; bir çözüm aramak için bu siteden yardım istemektesin. Yaşadığın sorunların etkilerinden kurtulmak için çözüm yollarını araştırıyorsun. Bu senin çözüm evresine çok yakın olduğunu, bu psikotaravmatik ruh halinden kurtulmaya çabaladığını, kendine yeni bir sayfa açmak istediğini, bir aile kurup çocuk sahibi olmayı arzulayarak hayatın tadını çıkartmayı ve mutlu olmayı istediğini gösteriyor. Çözüm evresinde takılı kalmak için yaşadığın olayı kimseye artık açmamalısın. Yaşadığın olayın herkesin başına gelebilir olduğunu fakat tedavi olanlar ve normal bir hayat sürenler bu duruma takılı kalmayıp yeni bir yaşam inşa edenler olduğunu aklından çıkartmamalısın. Kardeşim sen de bu şiarla hareket etmelisin.
  Aklına bir kapı açıp seni o ruh halinden kurtarabildiysem ne mutlu bana. Küçük de olsa bir yardımı olduysa dualarını eksik etme canım kardeşim.
  Sen civanmert, yiğit ve kalender bir insansın ki burada bizlerden yardım istiyorsun. Hislerinde sorun yok! Fizyolojik problem vardıysa da üzerinden 15 yıl geçmiş. Sen dürüst bir erkeksin ve yardım istemekle kendine çok büyük iyilik yapmış oldun.
  Allah senden razı olsun. Yeni güzel günlere… Mutlu bir yuva kurman temennisiyle….
  Allah’a emanet ol… Vesselam…

 • Image Description
  sümeyye sare
  17.12.2012

  BİNLERCE TEŞEKKÜR...