İstanbul Sözleşmesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ..

İstanbul sözleşmesi ile dayatılan toplumsal cinsiyet eşitliği, Rockfeller ailesinin desteklediği ve başını biseksüel ve eşcinsel pedagog ve psikologların çektiği özellikle cinsel yönelim teorisi kitabının sapkınlıklarının bilimsellik adı altında dünyaya ve Müslümanlara kabul ettirilmeye çalışılmasıdır.

Biyolog Alfred Kinsey'in 'cinsel yönelim teorisi 'kitabında savunduğu sapkınlıklar şunlardır.
1-Zoofili doğuştan gelen bir tercihtir
2-Pedofili doğuştan gelen bir yönelimdir.
3-Nekrofili insanın içgüdüsel dürtüsel yönelimdir .
4-Eşcinsellik,ensest vb gibi ilişkilerin insanın doğasının gereği olduğu ve toplumun içinde olduğu için serbestçe icra edilmesi gerektiği savunulmaktadır.

Toplumların ahlaki ,etik ,dini değerlerini yok etmek için hazırlanan sözleşmenin bir maddesinin özeti şudur: doğuştan gelen cinsiyetine mahkum bağımlı değilsin toplumsal roller değişebilir.kendi cinsine karşı cinse hayvana objeye ölüye de ilgi duyabilirsin.
Bunları ayıp olmaktan kötü olmaktan çıkaralım.Tercihlere karışmayalım.saygı duyalım.Kim istiyorsa özgürce tercihini yapsın.
Aile namus şeref onur sadakat evlilik kavramları toplumdan kalksın.

İstanbul Sözleşmesinde ısrarla dayatılan Toplumsal cinsiyet eşitliğinin hararetli savunulduğu isveç,norveç ve findandiya gibi iskandinav ülkelerinin kadına şiddet yanında tecavüz ve tacizin en çok yaşandığı ülkelerinde başında geldiğini uluslar arası af örgütü söylüyor.

Toplumsal cinsiyet eşitliği kadına şiddeti ve tecavüzü engellediği iddia ediliyorsa neden bu ülkelerde hala şiddet dünya sıralamasında en üstte.

Çözüm İstanbul Sözleşmesi değil çözüm Medine Sözleşmesi ve Veda Hutbesinde...
  • tahkik
  • 1.520

Konular