Sapıklar internet üzerinden peydahlanıyor

Son zamanlarda hızla artan sapkınlıklar internet üzerinden yetişiyor. İnternette sapıkları yetiştirmek üzere kurulmuyor yüzlerce hücre evleri (hücre siteler) var.

Tıpkı örümcek gibi önce ağlarını örüyorlar. Daha sonra bir kenara bekleyip tuzaklarına düşecekleri bekliyorlar. Ve işte sonra yavaş yavaş insanlar o ağlara düşmeye başlıyor. Ve insanlar hayal bir edemedikleri sapkınlıklarla tanışmaya başlıyorlar. Zehir zihinlerine enjekte edilirken onlar tıpkı bir uyuşturucu mübtelası gibi artık geri dönüşü imkansız bir yola çıkıyor.

Günümüzde lut kavmini mumla aratır sapkınlar almış başına gidiyor. Sapkınlığın ve alçaklığın her türlüsünü yapan insanlar var. Ve bu insanlarla aynı havayı solumaktasınız. Aynı ortamlarda, aynı çarşıyu pazardan alışveriş yapmaktasınız. Zan edildiği gibi içinde bulunduğumuz hayat toz-pembe değil. Her bir insan farklı bir hayvan karakterinde.. ama biz onları insan zan ediyoruz.

Din iman, namaz-abdest, oruç, kuran olmayan her kim olursa olsun olabildiğince uzaklaşmak gerekiyor. Sapkınlara ve sapkınlıklara karşı ibadetlerimize daha sıkı sarılmamız gerekiyor. Daha çok Allah'a zikretmeli, daha cok kuran okumalıyız. Daha cok salavat getirmeliyiz. Namazlarımızı dosdogru kılmalıyız.

Aksi takdirde farkına varmadan bu sapkın zihniyetli insanların tuzaklarına düşmeye başlayabilir. Belki bir günde olmasada yıllar içersinde adım adım onların ellerinde oyuncak olmaya başlayabiliriz.

Hiç bir şey masum değil. Herşey ve herkes bir maske takmış durumda. Kesinlikle dikkatli olmak zorundayız. Yılanlar ve akrepler içinde bir hayat yaşıyoruz. ama biz onları insanmış gibi görüyoruz.

Biz onlar gibi olmadığımız için bize ve inançlarımıza düşmanlar. Asla pirim vermemek gerekiyor. İnançlarımız ile alakalı "ama" ile başlayan tüm konuşma ortamlarını terk edip o insanları hayatımızdan çıkarmalıyız...

Özellikle internet konusunda çok hassas olmalıyız. Bugün tüm tecavüzcüler, ırz düşmanları, namus ve namaz düşmanları tamamı internet üzerinden peydahlanıyor. İnternette müdavimi oldukları hücre evlerinde yetiştiriliyor. Bizim algılayamadığımız sanal insan yetiştirme stratejileri var. O kişiler bile böyle bir tuzağa düştüklerinin farkında bile olmuyorlar.. Önlerine atılan tuzak ve yemlere kapılıp o hayatlara dalıyorlar.

Rabbim şerlerinden korusun.