Evlilik yasak, seks çağdaşlık

18 yaşına doldurmamış bir kızın evlenmesi yasak. Hatta 18 yaş kücük biri ile evlilik şiddetle eleştirilir. Böyle bir imada bulunan kişi linç edilir. Kimse böyle bir söylemde bulunamaz bile.

Fakat her insanda cinsel istek arzu ve iç güdü 18 yaş sonrası ortaya çıkmazki. Ergenliğe 18 yaşında girilir diye bendensel bir kural yok ki. Birileri tutturmuş 18 de 18. belki 20sinde hala cinsel soğukluk yaşıyor olabilir. Ya da 15 yaşında yoğun bir cinsel istek içinde olabilir..

Peki 15-16 yaşında yoğun bir cinsel istek içinde olan ne yapacak? Teorik olarak zaten cinsel içgüdü ya da ergenlik o yaşlarda olgunlaşmış oluyor. Ve bu en yoğun cinsel istek içinde olunulduğu dönemde ateş ile barut bir arada tutuluyor. Karma eğitim sistemi sayasinde kızlar da erkekler de ergenliğe beraber giriyorlar.

Ve vahim olan işte bu ergenlik döneminde evlilik dışı gayri meşru ilişkinin olağan normalmiş gibi yoğun şekilde bizlere pompalanıyor olması. Evet evlilik kesinlikle tv medya aracılığı ile öcü olarak gösterilirken, her fırsatta çocuk gelin vs diye yerden yere vurulurken, flört vs yolu ile cinsel deneyimler teşvik edilmekte.

Hem de çok yoğun bir şekilde toplum gençlik dizileri ile gayri ahlaki yaşama yönlendirilmekte.

Evlilik her şekilde zorlaştırılıp, imkansız hale getirtilirken, ahlaksız ilişkiler çağdaşlıkmışcasına empoze edilmekte. Bu bir bilinçli ve planlı olarak kurgulanan ve toplumun bu seviyeye gelmesi için çalışılan bir projedir. Evlilik yaşı 25-30 olmuş durumda.

Peki 30 yaşına kadar bir genç ne yapacak?

Ne yapması gerektiğini de diziler, filmler, ekranlara çıkan kuklalar ne yapmaları gerektiğini uygulamaları olarak göstermekteler zaten. Bol bol zina yapın, toplumsal ahlak çöksün, bireylerin birbirine olan güveni yok olsun. Aile kavramı sadece şekilden ibaret kalsın. vs. vs.

Samimiyet istiyoruz. Dürüst olun.. Ey bu ülkenin ahlakını, iffetini, namusu, hayasını, edebini tamamen resetlemek isteyen ve bambaşka bir dünya görüşü aşılamak isteyenler samimiyet istiyoruz sizden.

Madem 18 yaş öncesi evlilikliklere karşısınız. Çocuk gelinler olmasın istiyorsunuz. O halde çocukların cinsel istismara uğramalarına karşı da önlemler alalım hep beraber. Eğer gerçekten samimi iseniz evlilik yolu ile cinsel deneyimi yaşamalarını engellediğimiz gençlerin gayri meşru yollarla da cinsellik yaşamalarının önünü kapatalım. Mesela, karma eğitime son verelim. Kızların okulları ayrı olsun. Erkeklerin okulları ayrı olsun.

Biraz dürüst olalım. Biraz samimi olalım. Ortaöğretim, lise ve üniversite boyunca kız-erkek okulları birbirinden ayrılsın. Sadece cocuk gelinleri değil, aynı zamanda cinsel istismara uğramış çocukların olmasıda engelleyelim. Baba beni okula gönder diyen kız çocuklarımız, baba beni bir tehlikeden alıp başka bir ateşin içine atma, kızlara özel olan okula gönder diyebilsin..

Hemen itirazlar başlayacaktır satılmış beyinler tarafından, olur mu efendim, bırakın cocuuklarımız özgür olsun. Özgürce yaşasınlar. Cinsellliği evliliğe sıkıştırmayalım. evlenmeden de istedikleri gibi yaşasınlar diyeceklerdir. Bu devir de hala bekaret mi diyecekler. vs. vs. vs. Çünkü onların asıl amaç ve gayeleri toplumun yararı ve menfaati değil, bu ülkeyi sömüren sömürgeci güçlerin ellerine tutuşturdukları ideolojiyi pompalamak.. İslam öcü, islam kötü, bu çağda islam olur mu vs. derlerken batının ahlaksızlıklarını yaşamak istemeyenlere linç etmek isteyen uşaklar..


Durumun özeti budur.

Tamam madem özgürlük, maddem hürriyet, o zaman tek tip bir sisteme mahkum etmeyin bu toplumu. Sadece kızlara ya da sadece erkeklere özel okullar da olsun. İsteyen istediği kurumda cocuklarını okutsun. Madem özgürlükcüsünüz. Görelim o zaman ne kadar özgürlükcüsünüz!

Yoksa özgürlük maskesi arkasına saklanarak kendi dünya görüşünüzü mü dayatıyorsunuz bizlere?

Konular