Nicolas Sarkozy Pisliğine Bugün Ders Verme Zamanıdır..

Nicolas Sarkozy denilen sömürgeci pisliğin hamlesini boşa çıkarmak.

200 Yıldır güçsüz, zayıf, ordusuz ve ülke içi karışıklıkları fırsat bilerek Müslüman Afrika ve Asya ülkelerini hayasızca sömüren, talan eden, Lejyonerleriyle Firavun katliamları yapan Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy iti Libya atağına geçmiş!

Yeni şekillenen Libya’ya Başbakan Sn: Erdoğan’dan önce giderek popülaritesinin yükselişinin biraz trendini kırmak, en önemlisi de Libya’daki pastayı canavar miğdesine indirmek isteyen Sarkozy itine bugün tam bir ders verme zamanıdır ve bunu da ancak öngörü sahibi Libya’lı Müslüman gençler yapabilir. Geçtiği her yerde taşlanan, yuhalanan, her türlü demokratik protestolara maruz bırakılan bir Sarkozy, (İnşallah böyle olur) hem Fransa’da hem de dünya arenasındaki karton Krallığının sallanması hususunda deprem etkisi yapacaktır. Ve ardından Kahraman gibi karşılanacak olan (İnşallah o da öyle olur) T.C Başbakanı ise sömürgeci Fransa’ya, kapitalist ve emperyalist ülkelere güzel bir mesaj olacak, Türkiye’mizin prestij trendi yükselecek ve bu ekonomimize, tarihimize, Müslüman ve gayrı müslim ülkeler arasındaki itibarımıza, Filistin’in yükselişine, İsrail’in batışına doping etkisi yapacak tesirlere neden olacaktır.

Tek yapılacak şey Sarkozy itini alabildiğince protesto etmek.

Fazla değil, hak ettiği kadar protesto edilse kafi. Libya petrolünün %35’ini Fransa’ya hortumlayan ve ürettiği düşmanlığın ve bombaların tamamını Libya’lıların başına yağdıran bu Frenklere tam bir ders verme zamanıdır.

Haydi Libya…

Haydi imanlı Müslüman gençlik…

Sarkozy itine hakettiği karşılamayı lütfen gösterin..

Ne olur, bunu bu gün yapın.

Size yalvarıyorum.

Şeref YÜCEL
  • ŞEREF YÜCEL
  • 3.315

Konular