Deniz Baykal kesin masum, Suçlu olan Hüseyin Üzmez!

Henüz iddialar dolaşırken ortalıkta vurun zaniye diye bağırdılar. tüm medya fevaran etti. Herkes yerden yere vurdu. Anahaber bültenlerinde manşet oldu. Tüm türkiye günlerce 14 yaşındaki bir kıza taciz ettiği iddia edilen Hüseyin Üzmez'le yatıp kalktı. Sanki liseli yıllarda dönme bir yazarı vurmanın rövanşı alınıyor gibi idi.

Geçen günlerde internete şok bir görüntü düştü. Deniz Baykal oldugu iddia edilen görüntülerde yer alan kadının da evli ve bir cocuk annesi milletvekili N. B. oldugu söyleniyordu. Bu olay (dinci!!!) hüseyin üzmezin 14 yaşındaki kıza taciz ettiği iddiaları gibi bişi midir değil midir bilemeyiz. Ancak söylentiye göre videodaki deniz baykala benzeyen amca ile n. b. benzeyen kadın arasında tacizden de öte bişiler yaşanıyordu.. Ve tüm türkiye suspustu. Kimsenin ağzı mıh bile açmıyordu..

Hüseyin üzmez suclu da Deniz Baykal masum mu? Neden kimse sormuyor bu video doğru mu diye? Tam tersi tv kanallarında konuşmalarda olay örtbas edilmeye çalışılıyormuş gibi görünürken üstüne üstük Özel hayat kimseyi ilgilendirmez diye savunuluyordu.

Neden aynısı Hüseyin üzmezde yapılmadı da sakız gibi çiğnendi.. Bu resmen bir kasıtın habercisi değil mi? Tuzağa düşürülen bir insan yakalandığı an davul zurna ile idam sehpasına çıkartılırken bir başkası için ihtimalleri söylemek bile suç olarak kabul ediliveriyor..

Hüseyin Üzmez sıradan bir gazeteci. Tanıyanı, malum haberler öncesi bir avuc insana geçmez. Peki ya Deniz Baykal? Topluma mal olmuş, herkesimce bilinen bir lider. Silvio Berlusconi kadar tanınmıyor olsada dünya capında da az cok duyulmuştur ismi..

Bir liderin, evli ve cocuk annesi olan milletvekili ile cinsel beraberlik görüntüleri oldugu iddia ediliyorsa nedir bu sessizlik? Neden herkes susuyor? Hatta bunu haber yapan hüseyin üzmezin de yazarı oldugu vakit gazetesi websitesi yarım saat sonra haberi neden kaldırmış olabilir?

Biz burdan ne anlamalıyız?

Buyrun medyadan kesitler:

http://akmedya.blogspot.com/2010/05/baykal-ve-baytok-yakalandi.html
  • imdat sezer
  • 23.637

7 yorum

bakış açısı

bu konuda üzmez bir çocukla ismi geçtiği için kanunlara göre suçlu bulunmuştur;deniz baykal ise kanunlar çerçevesinde bir suçu olmayıp bahsedilenler nezdinde siyasi kişiliği yıpratılmış ve doğal olarak istifa etmiştir...

25.02.2011 - badem07

28 Subati hatirlayin

Arkadaslar iyi güzelde, Hüseyin Üzmez bugün basörtüsü meselesinin gündeme gelmesini, bacilarimizin üniversitelere giremememisini saglayan kisilerden birisidir. Onunda plani vardi, ama rabbiminde bir plani vardi. O gün Fadime Sahin ile Müslüm Gündüz evde yakalandiginda, o ev Hüseyin ÜZmezin eviydi, bütün planlarin icinde bastan sona kadar bu da vardi. 28 Subatin olmasinda önemli rol oynayan piyonlardan birisiydi.. Kimin ne oldugunu bu aziz milletimiz zaten iyi biliyor, Deniz Baykalin videosu cikmis cokmu, ben kendisine yakistiriyorum.

05.07.2010 - BoZo86

Tevekkül değil tekerrür

Kardeş o tekerrür yani tekrar demek tevekkül apayrı bir şey.

12.06.2010 - Abdurruk

abdurruk tşk ederim

selam tşk ederim kardeşim siz üyarınca farkına vardım düzeltiginiz icin sağolun

14.06.2010 - sabah41

tarih tevekkulden ibaretir

bilmem kaç yıl önce günlerce aylarca her kanalda en detayıyla insanın kanını dondurtan olaylar vardı hiç sansur uygulamadan günlarce haberlerde gösterdiler bir fadime şahin olayıydı rabim o kadar büyük ki

24.05.2010 - sabah41

su testısı su yolunda kırılır

su testısı nıhayetınde su yolunda kırılmıs ülkeye fuhusu sokmak ıcın yıllarını harcayanların sonu gene kendı kurdukları fuhus düzenı ıle sona ermıstir görende baykala ıftıra atıyorlar sanıcak kapı gıbı vıdeo var gerısı hıkaye adam yaptım derken bazı gazeteler montaj dıe ıspatlamaya calısıyor adam yaptım dıyor gazete montaj dıyor görende baykal onunla cektı sanır nerden emın olabılıyor bu kadar sahte olduguna akıl almıyor uzulmedık rezıl olmasına cok sevındk darısı tüm islam dusmanlarının basına türbanlı kardeslerımızı yolda suruklerken üzülmedınız bızde böyle rezıl olmanızı kutlayarak ızlıyecegız kendısı gıbı sapıgı chp bırakıp gıder emınım..

19.05.2010 - m3sl3m

yaa ne demişler keser

yaa ne demişler keser döner sap döner birgün gelir hesap döner.Ama bu olayı ak partiden birileri yapmış olsaydı herkez ayıplar rencide eder hor görürdü ama deniz baykal alkış aldı daha çok sevildi kapılarında yattılar zinanın ayıp deyil normal birşeymiş gibi olmasınıda burda gördük kimse ayıplamadı.Tutturdular bir komplo diye deniz baykalın üstünlüğü neydi anlayamadık

26.05.2010 - goncaa

Konular