Allmanyda Ahlaksızlığın Boyutları

Anaokulunda çıplak ders!
Duisburg'daki Walsum Villa Kunterbunt çocuk yuvasında çırılçıplak soyularak bir odaya alınan çocuklara cinsellik dersi verildi.

Bir çocuğun ailesine, "Biz okulda soyunduk, kızlara cinsel organımızı gösterdik" demesi üzerine skandal ortaya çıkarken, aileler uygulamayı sert şekilde eleştirdi.
Olayı duyar duymaz yetkilileri uyaran Aydın Kuvvetli isimli kişi, "Gittik kendileriyle görüştük. Bizde kanunlar var ve olanı uyguluyoruz dediler. Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi? Hakkımızı hukuki yollardan arayacağız. Bunun adı uyum değil ahlaksızlıktır" dedi.

Küçük çocukların çırılçıplak soyulmalarına müsaade edilmesine anlam veremediğini ifade eden Kuvvetli, "Bununla çocukların neyi öğrenmeleri savunuluyor anlamak mümkün değil. Bu şekilde bir uygulamayı kendi çocuğum için istemediğim gibi hiçbir ailenin çocuğuna da olmasını istemem. Şikayetimi yaptım ve kanunlar nezdinde mağduriyetim için mücadele edeceğim" dedi.

Olaya Alman veliler de büyük tepki gösterirken, sorumluların nasıl bir uygulamaya gidecekleri şimdiden merak konusu oldu. Olayı şiddetle kınayan İbrahim Kaya, Aysel Kaya, Tuncay Sarıçiçek ve Oktay Aksakal isimli veliler çocuklarını anaokulundan alacaklarını söyledi.

http://www.z0ne-h.org/haber/ bölümünden alınımıştır

Bukonu hakkında biz müslümanlara düşüen çok önemli görevler var eğer bu ahlaksızlığın büyütülmesi olayı türkiye medyalarında da büyütülmeye devam edilirse , ahlaksız veya ahlaksız gibi görünmeyip ahlaksız oaln yayınlar durdurulmasza malesef yıllar sonra yukarıda yazılanlar gibi türkiyedede olaylar olacaktır dikkat edelim lütfen.
Allah bizleri cahilye devrine yeniden götürmesin ve ıslah etsin(Amin!)
  • weberk
  • 4.722

Konular