Türbanlı mühendis kıza sevişme görüntülü şantaj

Sevgilisi, kendisinden ayrılmak isteyen türbanlı mühendis kızı cep telefonuyla gizlice çektiği sevişme görüntülerini internette yaymakla tehdit etti.

Aynı üniversitenin makina mühendisliği bölümünde okurken 2005 yılında tanışan 24 yaşındaki E.İ. ve erkek arkadaşı 27 yaşındaki M.D., iki yıllık beraberliklerinin ardından bir yıl önce ayrıldılar. E.İ., M.D. ile yaklaşık iki ay önce yeniden birlikte olma kararı aldı.

Sevişirken kaydetmiş

Genç kızın kendisinden tekrar ayrılmasını engellemek isteyen M.D., bu kez sevişmelerini cep telefonuyla gizlice kaydederek bilgisayarında sakladı. Kısa süre sonra kavgalar başlayınca E.İ., erkek arkadaşından 8 Ağustos’ta tekrar ayrılmak istedi. Bunun üzerine M.D., cep telefonundan E.İ.’ye, "Benden ayrılamazsın. Elimde sevişme görüntülerimiz var. Eğer ayrılırsan bu görüntüleri internetten tüm dünyaya yayarım, rezil olursun" mesajı attı. M.D. ayrıca genç kızı, ayrılması halinde öldüreceğini söyleyerek de tehdit etti.

Kapıdayken 155’i aradı

Paniğe kapılan E.İ., şantaj ve tehditlerin arkası kesilmeyince eve kapandı. Genç kızın ailesinin şehir dışında olmasını fırsat bilen M.D., 11 Ağustos’ta akşam saatlerinde E.İ.’nin Batıkent’te bulunan evine gitti. Kapıda M.D.’yi görünce 155’i arayan genç kız, "Beni öldürecek" diyerek polisleri çağırdı.

Cep telefonu poliste

Eve gelen polis M.D.’yi gözaltına aldı. M.D.’nin bilgisayarına ve cep telefonuna el koyan polisler, ilk incelemelerde genç kızın erkek arkadaşıyla 14 dakika süren sevişme görüntülerini tespit etti. E.İ., emniyetteki ifadesinde M.D.’den şikáyetçi olduğunu söyledi. Özel bir şirkette çalışan genç kız yaşadıklarını polis ifadesinde şöyle anlattı:

Yatak görüntülerim

"İlk zamanlarda birbirimizi çok seviyorduk ancak zaman geçtikçe M.D.’nin psikopat ruhlu biri olduğunu anladım. Ayrıldım ama sonra da onunla cinsel ilişkiye girdiğim için evlenmek zorunda olduğumu düşündüm. Yatak görüntülerini çekip şantaj yapabileceği aklıma dahi gelmedi."

Korkutmak istiyordum

M.D. ise E.İ.’yi çok sevdiğini ve kendisinden ayrılmasını istemediğini belirterek şunları söyledi: "Benden yeniden ayrılacağını biliyordum. Bunun için barıştıktan sonra ilişki görüntülerimizi cep telefonuna gizlice kaydettim. Amacım görüntüleri internete vermek değildi. Sadece korkutup yeniden bana dönmesini sağlamaktı. Çok pişmanım." Adliyeye çıkarılan M.D., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9680183.asp

Türbanlı mühendis kıza sevişme görüntülü şantaj yorumları

 • Image Description
  hüseyin erkan
  09.11.2011

  ben ilahıyatta okumuş bitirmiş biriyim.belki bu haber yalan ama türbanlı kızlar böyle şeyler yapabiliyo .ben bunu kendim çok kere gördüm ve yaşadım.her türbanlıya sakın güvenmeyin bu haberlerde yalandır demeyin kolay kolay ..içinizde şüphe olsun benim eskiden hiç şüphem yoktu ama artık her türbanlı için var

 • Image Description
  A-Y-A-Z
  17.07.2009

  NEDEN TÜRBANLI ACABA?? ÇOK BAYAĞI VE BASİT DİMİ AMAÇLARININ NE OLDUĞU BELLİ FAZLA SÖZE GREK YOK ABİLER ABLALAR

 • Image Description
  cumle_muhendisi
  25.08.2009

  Arkadaşlar nihayetinde Kader Adalet Eder.. Bu kız yatmış yani haber öle dio. tabi sizde diyosunuz Hürriyetin haberiyse gerçegi sapıtıp türbanlı felan gibide gösterilmiş olabilir.

 • Image Description
  Mechul Adam
  06.06.2009

  ''' FASIK BİR KİŞİDEN BİR HABER D UYDUĞUNUZDA ASLINI ARAŞTIRINIZ... '' HADİS--
  selamun aleykum aslında bir cok kardeşimiz cok farklı ve haklı yorumlar yapmıs.. ama sessiz kalmak istemedim.. bir arkadasımızın yolladıgı yukardaki yazı (ayet olsa gerek), cok dogru bir saptama. burda ilginc olan acaba o muhendisin yaptıgımı? kızın yaptıgımı? hurriyetin yaptıgımı?
  haber dogru ise:
  (bayana)
  evlenmeden önce neden ilişkiye girdin?
  ve bu ilişkide turbanı neden ön plana aldın?
  (adama)
  madem seviyordun neden almadın?
  terk edilmeyi neden gururuna yediremedin?
  sevdigin kızın özelini hangi şeref anlayısı ile internete dagıtacam dedin?
  ya da özelini hangi şeref ve haysiyetle kameraya aldın??? bu sorular uzar
  (hurriyete)
  işin gucun muslumanları tefşir, tekfir etmek. sana diyecek sözüm yok misyonunu hakkıyla yerine getiriyosun zaten
  Bu soruları elbet birileri sormustur onlara.. Kardeşlerim boşverin şimdi yorumu.. hariçden gazel kolay madem kötuluk görduk ve gömrmekteyiz bu olaylar devam etmekte, o zaman tebliğ metodunu saglam yap. komsunun evi yanarken sen kahve içmeye devam et. selam aleyk

 • Image Description
  abdullah_13
  08.05.2009

  ''' FASIK BİR KİŞİDEN BİR HABER D UYDUĞUNUZDA ASLINI ARAŞTIRINIZ... '' HADİS

 • Image Description
  Kaside-i Bürde
  25.01.2010

  Hz. Peygamber (s)a buyurdular ki: "Aziz ve Celil olan Allah, gündüz günah işleyenlerin tevbesini kabul etmek için geceleyin elini açar. Gece günah işleyenlerin tevbesini kabul etmek için de gündüz elini açar, bu hal, güneş batıdan doğuncaya kadar devam edecektir" Burada "el", Allah'ın ihsan ve fazlından kinayedir.

  Resulullah (sav) buyurdular ki: "İnsanoğlunun herbiri hatakardır. Ancak hatakarların en hayırlısı tövbekar olanlarıdır

 • Image Description
  Sebnem
  09.05.2009

  s.a hurriyetin yayinladigi haberleri haber diye okuyarak vakit bile harcamam...

 • Image Description
  brakom
  02.05.2009

  haber hurriyyet'inse kesinlikle yalandır.müslümanlar kurnaz olmalı değil mi? saygılar.

 • Image Description
  gölgevehüzün
  24.02.2009

  Nasreddin Hoca der ya hani komşulara. Evi soyulunca herkes Hoca'yı suçlar. Kapıyı açık bıraktın, koskoca adamsın neden dikkat etmedin vs vs. Hoca en sonunda dayanamaz. Hırsızın hiç mi suçu yok der..Yukarıdakileri okuyorum da her kes Hoca'yı (bayanı suçlamış).Hırsızın suçu yok gibi. Arkadaşlar öncelikle haberin kaynağı Hikmet Bey'in belirttiği gibi şaibeli. Hadi haber gerçek diyelim, hepimiz dört dörtlük, kusursuz insanlarız değil mi? Neden hata yapar bu zavallılar, biz üstün geniz. hata yapmayız değil mi?Türban takınca sistem otomatik hata yapmama haline geçer ve beyin buna kanalize olur değil mi? Bakın hata yapmış "tiz boynu vurula" demek gerek değil mi? NAMUS her kes için vardır. Annem der di "oğlum kıza namus neyse erkeğe de aynıdır". Burda erkeğin namusunu (bence namussuzluğunu) yargılayan yok.
  Zaten haber haber içerikli verilseydi "türbanlı mühendis " diyeceğine sadece bayan demesi yeterli olurdu. Yanlı yaklaşım zaten belli. Sizde körükle gidiyorsunuz. Hatalarımızı affedebilmesi için affedicilerin en büyüğüne, rahmetine sığındığımız ve şüphesiz ki rahmeti gazabından bol Rabbimize dua edelim. Gerisi kaderin ince çizgisinde saklı.Dua ile...

 • Image Description
  Elvin
  10.01.2009

  Arkadaşlara kesinlikle katılıyorum. Güya başörtülü olan kız bence hatta kesin haksız tabi başörtülü olduğu doğruysa. ayrıca kader bize çizilen yolu yürümek değil seçenekler arasında tercih yapmaktır.Tercihimiz başımıza gelecekleri belirler.

 • Image Description
  ali006
  14.02.2009

  kötü bir örnek olmuş ama işin ucunda hürriyet var bu sebeple pek inandırıcı gelmedi.

 • Image Description
  sanchez23
  16.12.2008

  Yaptığınız cezasını cekeceksin dünyada ve ahirette.Lütfen dinle alakası olmayıp türban takanlar türbanlaırnı cıkarsın

 • Image Description
  Berru
  22.08.2008

  Hersey malesef tesettür ile bitmiyor,huy ve ahlak güzelligi basta gelir...önce bu vasiflara sahip olmaliki,o mübarek örtüye layik olalim...

 • Image Description
  hikmet
  21.08.2008

  hürriyetin haberleri nekadar güvenli?
  geçmişte post haberler hariç birçok
  manşet haberleri kendilerini yalanladı
  sonradan. ikincisi bu haberdeki amaç müslümanları
  ezmek, rencide etmek, dini küçük düşürmek.
  haber doğru olsa bile bu durumlara dikkat edilmesini
  rica ederim. teşekkürler

 • Image Description
  gönül hezeyanda
  19.08.2008

  tek kelimeyle rezalet ya ne günlere kaldık Rabbim bizi böyle insanlardan erkek kadın dahil hepsinden korusun harama bulaşmadan iffetli bi şekilde yaşamayı nasip etsin inşallah..