Şehvet

panzehir ararken.lütfen okuyun

 • mesutakduman

Selam arkadaşlar ara ara bu siteye girer konularından istifade etmeye çalışırdım.sağolsun güzel konular panzehirler paylaşıyorlar yöneticiler.ancak bir konu ilgimi çok çekti onun için üye olmak bu konuda görsümü belirtmek istedim..konu şu.panzehirler nasihatler iyi güzelde ya içi boş yorumlara ne demeli.yorumlar sözde kendine çare ararken aslında nefsini tatmin etmekten şeytana hamakllık yapmaktan başka birşey değil bazı yazılar.bilinçsizce belki..haydar dümene sorar gibi yok mastürbasyon yaptım abdest gerekli mı.ilişkiye girdim hamile kalır mı falan.

"" SIKÇA SORULAN SORULAR""

 • KALBİ HÜZÜN

Esselamu Aleykum Verahmetullah..!
Arkadaşlarımızın pek çoğu defalarca cevaplanmasına rağmen aynı konuları tekrar tekrar sormaktadır.Aşığıda örneklerini verdiğimiz sıkça sorulan sorulardan bir kaçı...!

*Kadına Arkadan Yanaşmanın Hükmü Nedir...?
*Zina Edenin Tövbesi Kabul Olur mu..?
*Bekarken İşlenen Zinayı Evliyken Söylemek Caiz Midir.?
*Zinanın en kötüsü hangisidir?
*Masturbasyon,Kendi Kendini Elle Tatmin etmek Caiz Midir.?
*Bir kimse, evlenmek istediği kadına bakar ve onunla görüşebilir

" Kadının Yaratılışı "

 • KALBİ HÜZÜN

Allah önce Hazreti Adem'i cennette yarattı.Hz. Adem,ken­disiyle oturup konuşacak bir kimse ve kendisiyle sükünet bu­lacağı bir eşi olmadan tek başına cennette gezip dolaşıyordu.

Hazreti Allah ona bir uyku verdi ve Adem (a.s.) uyudu.

Allah (c.c.) ona bir acı vermeksizin sol eğe kemiklerinden bi­rini alıp yerine et doldurdu. Bu eğe kemiğinden de Hazreti Havva'yı yarattı.

Hz. Adem uyanınca baktı, başucunda bir kadının oturduğunu gördü ve "Bir kadın ha" dedi ve ona "Sen nesin, kimsin?" diye sordu. Hz. Havva da "Ben bir kadınım" dedi.

MASTURBASYON

 • sercan22

Bakın Güzel kardeşlerim böle bir konu açan bir arkadaşımız daha var.Kardeşlerim Masturbasyonu bırakmak isteyen çok kişi var.Biliyorum.Bende bunlardandım Bıraktım.Konuya bi göz atalım ilk kardeşlerim masturbasyon elle bozmak kendini tatmin etmeye denen olay hepimiz biliyoz uzatma gerek yok:)İlk önce bunu bırakacak kişi Takıntı hastası olmamısı lazım.Ve Batılı düşüncelere düşmemesi lazım.Zararşarı yok efendim çocuğun olmaz yok kısır olursun böle şeyler olmaz.Ama her yaptığında üzüntü duygusu duyarsın aşağlık keşke yapmasaydım aman naptım b

Bayanda Fazla Şehvet

 • cumle_muhendisi

Bir konuda yardımcı olursanız sevinirim.. Genç yani 17-18 yaşlarında bekar bir bayanın fazla şehvete sahip olması,devamlı düşünüp ister istemez azulaması, en ufak cinsellikle ilgili olan bir yazı okudugunda felan uyarılmış duruma gelmesi,hayal gücünün devamlı kendisini o yöne çekmesi sizce normalmidir...? gençliktenmi kaynaklanır, yoksa aslında bayanların şehvetinin erkekten fazla olmasından dolayı bu hal normalmidir?? şehvet uyandırıcı görüntülerden uzak olmaya çalışılmasına ragmen hayal gücünün devamlı arzuyla o yöne işlemesi dogalmı szce??

Anne babalar lütefen!!!!!

 • KaaN_N

Cümleten selamün aleyküm. oğlu - kızı ergenlik yaşına gelmiş tüm anne ve babalara sesleniyorum!!!!!!!! gençlerimiz şehvet bataklığına dalmadan, hayırlı bir eş bulduğunuza inandığınız an lütfen hemen evlendirin!!!!

Mastürbasyon-İstimna Ve Kurtulma Çareleri

 • islambol

Müstehcen neşriyatın çevremizi sardığı, açık saçıklığın salgın hastalık gibi cemiyete musallat olduğu bir devirde yaşıyoruz. Bu hastalık az çok herkesi tesiri altına almaktadır. Bilhassa gençliği kemirmekte, içten içe cevherini ve manevî duygularını yaralamaktadır.

Kahroluyorum

 • Kahroluyorum

Ben 21 yaşında bir gencim,keşke olmaz olaydım kendimden nefret ediyorum.İnsanlığın en büyük suçunu işleyen biriyim.Kendime hakim olamıyorum iradem vicdanımın önüne geçmiş durumda.Öğrenime başladığım ilk yıllarda seçkin, çalışkan bir öğrenciydim.

Vitrindeki domuza ekmek bandıranlar

 • imdat sezer

Türk sinamasının en unutulmaz sahnelerinden biride başlık parası için şehre inen kemal sunal’ın rolüdür. Para biriktirebilmek için tüm harcamalarını kısmaktadır. Ve birgün gördüğü vitrinde kızarmış tavuklara canı çeker. Elindeki ekmeği vitrinin camına bandırıp bandırıp ekmeği keyifle yemeye çalışır. Bu sahneyi hangimiz bilmeyiz ki..

Hele düşünsenize canı et çeken bir kimsenin vitrinde kızartılmış domuz etlerinin camına ekmek bandırdığını. İsmi bile midemizi bulandırırken bugün bilgisayarın ekranı önünde kaç gencimiz nice domuzlara ekmek bandırmıyor mu?

Rabbimiz kendi adı ile kesilmemiş tüm etleri ve domuzu haram kılmadı mı? Aynı şekilde Allahın adı olmadan topluma duyurularak nikah kıymayı da farz kılmadı mı?. Nikah olmadan yani evlilik dışı girilen tüm cinsel ilişkileride tıpkı allahın adı ile kesilmemiş etlerin haram kılınması gibi haram kılınmadı mı?

SİZLERLE PAYLAŞMAM NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM

 • cihan

"Evet sizlerle paylaşmam ne kadar doğru onuda bilemiyorum. belkide ölene kadar içimde saklamalıydım.
merhaba. 24 yaşında bir bayanım hayatımda hiç sevgilim bu zaman kadar olmamıştı. taki internet girene kadar günümüzde chat denilen şey benimde başımdan unutamayacağım bişeyi bana yaşattı.internetten biriyle tanıştık konuşmaya başladık konuşa konuşa işi ilerlettik ve sevgili olduk.evlenmeye kadar geldik ben aileme söyledim oda ailesine söyledi böylece devam ettik. ve yüzyüze görüşmeye geldik o çucuk benim için memleketinden geldi.

Flört'le kararan bir hayat daha....

 • cihan

Burada olmadı cennette beraber (miy)iz!?

Biriyle tanıştım, 4 yıl gayet iyi görüştük. Bir gün telefonda ‘Her şey bitti!’. 2 hafta sonra ise tekrar konuşmaya başladık. Bundan 3-4 gün sonra evlerinin önünden geçtim. Kalabalık vardı. Kına gecesi imiş. Ertesi günü evlendi. Aradım. “Onu değil seni seviyorum. Burada olmadı. Cennette beraberiz!” dedi. Doğru mudur Can abi, böyle bir şey var mı gerçekten?

Değerli kızım. Zaman zaman sana da ifade ettiği gibi bu arkadaş eninde sonunda bir MANTIK EVLİLİĞİ yapacağını biliyordu. Bu durumda;

Belden aşağı

 • sessizgemi

İnsan neslinin bilinçaltındaki temel içgüdüsü, zaman zaman ortaya farklı ifadelerle çıkıveriyor. Hayvansal beynimiz, farkında olmadan kendi terminolojisini üretiyor. Kimi zaman sokak kavgalarında, kimi zaman entelektüel gözüken kavgalarda bu terminolojiye sıkça rastlıyoruz.

BU REZALETE YÜREK MI DAYANIR

 • imdat sezer

Bu hikaye Almanyada yasanmis..... Yakin arkadas olan 2 türk kizin aci sonunu anlatiyor.

Kizlar hayatlarindan bikmistir. Onlar için bir gün digerinin aynisidir :
Okul, ev temizligi, saat 21.00den sonra disari çikma yasagi ve buna benzer diger görevler.

Onlara göre hayatlarini bir sekile sokmak için özgürlükleri ellerinden alinmis, aileleri tarafindan kisitlanmistir......
Etrafinda ki alman kiz arkadaslarinin yasamlarini, sinir tanimaz özgürlüklerini(!) görüyorlar.... Onlar gibi özgür olmak istiyorlardi....
Alman arkadaslarinin allandira ballandira anlattiklari gece hayatini yasamak istiyorlardi. Bir gecelikte olsa yasamak.... Sadece bir gün bu özgürlügü tatsalar..
Disaridan çok güzel(!) cicili bicili gözüken gece hayatini yasasalar....