Evler ofisler daireler için adult filitre teklif ediyorum

Bende adult siteler için filitre var.

Size nasıl gönderebilirim?

Ücretsiz, orjinal, tam sürüm, herkese vermeye çalıştığım bir yazılım. Türk gençliğini hep beraber kurtaralım girişiminizden duygulandım.

Benimde güzel hayallerimden biri; Peyganberimize benziyen ve cıvıklıktan, chat denen iğrenç gevezelikten, internet ortamında eğlence ve oyun tuzaklarından korunmuş, uzak, vera sahibi (gizlisi temiz) demir gibi yeni bir Türk nesli.

Link: http://www.zehirliok.com/filkur.exe

selamlar


38 yorum

çok güzel

hala gönderiyorsanız bana da gönderirmisiniz bu filtreyi. ALLAH RAZI OLSUN.
KİM BİR KAVME BENZEMEYE ÇALIŞIRSA O, ONLARDANDIR!!

15.08.2008 - psikolog58

LÜTFEN...Jkarol

s.aleyküm hayırlı günler bu flitreden bana da yollarsanız sevinirim.Ben pek anlamıyorum pcden daha yeniyim,yardımcı olursanız sevinirim.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN.

15.01.2008 - sen_sizz

Allah rızası için bi filtrede bana

bende yararlanmak istiyorum halen gonderiyorsan kardesim.Allah razı olsum selametle

14.01.2008 - askerkalp

Onun saçının her teline kurban olayım

banada yollasınız linkden indiremedimın

02.07.2007 - HİZBULLAH

selam aleykum

Onun saçının her teline kurban olayım
ben bu programı indiremedim

02.07.2007 - HİZBULLAH

filitre

ben chat programlarını açık içerikli resimleri arkadaş bulma sitelerini engeleyecek bi program arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

23.06.2007 - irem

YÜREĞE FİLTRE KOYMAKLA OLMAZ İSLAM ZAHİRLE İLGİLİDİR

Verdiğim linke tıkla ve PC ne filtre indir ve kur. Normal hiçbirşeyi kapatmaz kapatıyosa o normal değildir. Şifresi sende istediğin an kendin için uninstall de edebilirsin yüreğin sağlamsa..!
Yüreklerde filtre kurmaktan bahsetmiş bir arkadaş bu mümkün değildir. İnsan birgün sabreder 5 yıl sabreder sonra....
Küçükleri ve kadınları etc korumak görevimizdir. Yürekle bu iş olsaydı, namaz, oruç, zekat, başörtüsü gibi farzlar vd. sadece sevgi olarak yüreklerde kalırdı. Kısacası bir hukuk süreci olan İslam diğer meriyet bulmuş hukuklar gibi zahire hükmeder.
sevgilerimle.

http://weblocker.fameleads.com/weblock.exe

02.06.2007 - mogacollection

SELAMÜN ALEYKÜM

ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM MUTLAKA BÜTÜN BİLGİSAYARLARA KURMALI VE TABİİ Kİ YANLIZCA BU PROGRAMA GÜVENMEMELİ. ÖNCELİKLE ÇOCUKLARIMIZLA BİREYSEL OLARAK İLGİLENMELİYİZ.HERŞEYLERİYLE;...ONLARA GÜVENMEDİĞİMİZ İÇİN DEĞİL!.. AKSİNE BİZLERE GÜVEN DUYMALARINI VE HER ZAMAN ONLARLA OLDUĞMUZU, ONLARI SEVDİĞİMİZİ BİZİM İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUKLARINI GÖSTERMEMİZ KAÇINILMAZDIR.PROGRAMI ULAŞILABİLİR HALE GETİREN KARDEŞLERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

21.04.2007 - mehmetali38

filtreden yararlaanmak ıstıyorum

benım bılgısayarımdan olan bıtenlerden habersızce gırılen sıtelerın bana gonderılen vıruslerden kurtulmak ıstıyorum bu yuzdende fıltreye ıhtıyacım var ? lutfen yardımlarınıza ıhtıyacım var programı nasıl yukleyebılırım bılgılendırısenız allah razı olsun???????

14.04.2007 - kamil

FİZİBIL ADULT FİLTRE KULLANIMI VE TELEKOM

INSTALL

http://weblocker.fameleads.com/weblock.exe

UNINSTALL

Başlat/ara/dosyalarda ara, gelen hazneye weuninstall yazın ara butonunu tıklayın. Gelen uninstal butonudur. Sağ tıklayıp gönder/ masaüstü/ yoluyla masa üstüne yerleştirin.
Bulduğunuz uninstall butonuna 2 defa sol maus tıklayın. Sonra peşpeşe belirecek butonlararı yes ok/ tamam/ ve şifrenizi yazın ok'e tıklayın . İşte iptal ettiniz.

Bilmek isterseniz genelağda en iyi filtre şu sıralar ishield dir diğer ismi (netfiltre)dir.

Türk imali filkur-volsoft filtre 2007 itibariyle tekamül edemedi. Rtük'ün filtresi kendisi gibi edilgen, diğerleri de fasa fiso.

Mükemmel denilebilecek, netfiltre optik, scan tekniği ile çalışır. Ama fahiş bir fiyatı var.
Fizibıl olan weblock ise kavram tanıyarak tesbit ediyor, hem demo değil hem de ücretsiz. Üreticisine Müslüman değilse Allah cc Müslümanlık nasip etsin dilerim.

ADULT FİLİM, VİDYO, ONLİNE PROSHOWLAR, OKEYLER, TAVLALAR
TELEKOM'CA GENEL AĞDAN ÇIKARILSIN

İşte hiçbir filtre bunları engelleyemez. Ancak Telekom kesebilir. Umumi ahlaka mugayir olduklarını yöneticileri göremelidir.
Bunu pc'mizde yapmak istersek, yasak site alanına bir bir işlemeniz gerekir. Şöyle ki genelağ (internet) simgesine sağ tıkla/ özellikler/güvenlik/yasaksiteler/ site adresini yaz veya yapıştır bu siteye artık bu PC den girilmez.
Sizden bilgisiz internete girilmesin isterseniz; genelağa şifre de koyabilirsiniz. Genelağa sağ tıklayın,özellikler/ içerik/genel/parola oluştur…..Ve bir parola yazın asla parolayı bilmeyen giremez, format gerekir.

TELEKOM VE RTÜK

Bu sıkıntılar genelağın ilk aktarıcısı Telekom'un görevine vakıf olamayışından kaynaklanıyor. Biz Türkler azınlıklarımız misali pis-protestan olmak istemediğimizden bu kuruluşlar da hukukumuzu, örf ve adetlerimizi gale almıyor.
Edepsiz olmak gerek sanırım. Baksanıza menfaatçiler makam-yer korkusuyla ailelerini yollara döktüler. Bir makam değişikliği ile belki binlerce bankamatik bürokratı süper-gazman'lığından olacak. Araya azınlıklarda sızınca çoğalmışlar Türk okyanusuna kızıl bir irin olup düşüverdiler. İçlerine karışmış temiz, milliyetçi Türk insanını tenzih ederim. En büyük milli mahkememize dönüp, ''küçümseme virüs oluveririz, pisleniriz... biz ona göre hüküm kur haa '' diyor adam. Bayrağımızı, inanmadan sahtekar mütaahhitler misali kullandılar.
Çoğu Türk değil, tarihimizi istismar ediyorlar. Ama biz Telekomu ne de Telefon ve Televizyonları aile moduna temiz bir filtre, görüntü ve dil rejimine geçiremedik, hukukumuzu uygulatamıyor, İslam ve diğer bilimlerle buluşturamıyoruz. Fakat, selamı alınmayacak adamlar, kadınlar; Peygamberimizin güzel dediği birçok değere oradan hayır... diyor ya ....vekalet ettiklerimiz utansın, bu onların ayıbı, Türk insanının rey ve iradesini reddeden yılışığın değil.


Sen oradasın, ben buradayım.
Sanma ki ben korkulardayım.
Bundan böyle ben kuşkulardayım.
Akrebin gözleri üstünde akrep.

02.06.2007 - mogacollection

filitre bilgisayar zararları ve yararları:

merhaba benim adım emir ben filitre programını buldum çok sevindim ben her bgun bilgisayarın başındayım bir gun aklıma geldi ve yapmaya başladım yaptım çok guzel olmuştu annem bana aferin dedi bazen düşünüyorum ki herkes bilgisayarın zararları var dıolar ama bence çok yararları var tabi iyi kulanılırsanız hadi kolay gelsin sizde girin sizde yapın not:(emir-saraçoğlu)-(5-c no:720

04.04.2007 - Emir

filitre

selamün alüküm kötükanallardan kurtulmak vecocuklarımızın ahlakını korumak için yapdığınız calışmalara teşekkür ederim allahrazıolsun

21.03.2007 - Ziyaretciramazan kapukaya

selmaün aleyküm

arkadaşlar bu siteyi kim kurmuşşsa çok güzel olmuş yalnız ismi biraz garip geldi bana bilmem belki ben yanlış anlamışımdır gerçeken çok hoş bir site olmuş yapanlardan ve emeği geçenlerden allah razı olsun

03.03.2007 - hasan42

selamaleyküm arkadaşlar

selamaleyküm arkadaşlar ben de bu internet ahlaksızlığından muzdaribim. erkek kardeşim 11 yaşında ve sürekli internette. ailem bilgisayardan anlamıyor ben de ankarada okuyorum yani kardeşim pek kontrol edilemiyor ona güweniyorum ama bu pislikler her zaman karşımızda ben hangi filtre programını kullanayım Allah rızası için yardım edin gözüm arkada kalmasın selametle

12.02.2007 - arzu

abisi bunu indir girmesi hayal olur

http://weblocker.fameleads.com/weblock.exe

fakat filim video gibi şeyleri engeleyemez filtreler bil.!

02.06.2007 - jkarol

Konular